
2 958 ₴
Занурювальний блендер Grunhelm EBS-850МС
Пропонуємо до Вашої уваги блендерний набір торгової марки Grunhelm EBS-850МС. Ця модель стане гарним помічником для будь-якої господині на кухні. З блендером EBS-850MC Ви з легкістю зможете збивати, подрібнювати, дробити, змішувати завдяки пластиковій насадці, чаші з металевими ножами та вінчику, які входять до комплекту. Модель Grunhelm EBS-850МС є потужним і надійним блендером з ступінчастим регулюванням швидкості. Також у комплекті є мірна склянка на 600 мл, подрібнювач, диск-терка, гак для тіста, насадка для нарізки кубиками та чаша для нарізки. Блендер Grunhelm EBS-850МС чудовий вибір для Вашої кухні.
Особливості:
Мала вага та компактні розміри;
Велика потужність;
Гак для замісу тіста;
Насадка для нарізування кубиками;
Чаша для нарізки;
Наявність подрібнювача;
Ступінчасте регулювання швидкості;
Диск-терка;
Мультифункціональність.
Комплектація:
Блендер Grunhelm EBS-850МС;
Чаша з ножем 400мл;
Склянка з кришкою 600мл;
Насадка для нарізки кубиками 8*8мм;
Гак для замішування тіста;
Віночок для збивання;
Диск для подрібнення та нарізки;
Керівництво по експлуатації;
Картонна упаковка.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Номінальна потужність: 850 Вт.
Матеріал корпусу: Пластик.
Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь.
Об'єм чаші: 0,4 л.
Об'єм мірної склянки: 0,6 л.
Вага: 2,85 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип прибора | Блендер |
| Пользовательские характеристики | |
| Венчик для сбивания | + |
| Вес | 2.85 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г), мм | 333*243*267 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина кабеля, м | 1.43 |
| Емкость стакана, мл | 600 |
| Источник питания | Сеть 230 В |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Крюк для замеса теста | + |
| Материал ножки блендера | Нержавеющая сталь |
| Мерный стакан | + |
| Мощность, Вт | 850 |
| Насадка для нарезки кубиками | + |
| Объем основной чаши, л | 0.4 |
| Тип | Погружной |
| Цвет | Черный |
| Чаша измельчителя | + |