



1 440 ₴
Зварювальна маска-хамелеон ProCraft SPH90-800-B
Зварювальна маска ProCraft SPH90-800-B розроблена для захисту очей та обличчя від іскор, бризок УФ/ІК випромінювання при виконанні зварювальних робіт. Маска автоматично переходить з 'світлого' стан у 'затемнений' при підпалі дуги і знову в 'світле', коли зварювання закінчено. Зварювальна маска готова до використання, перед початком роботи необхідно лише відрегулювати положення маски на голові зварювальника та вибрати правильно ступінь затемнення (залежно від виду зварювання та сили зварювального струму).
Особливості:
термостійкий матеріал корпусу маски;
самоперевірка фільтра та індикатор низького заряду;
підходить для всіх видів зварювання;
автоматичне включення;
комбіноване живлення.
Комплектація:
маска хамелеон ProCraft SPH90-800-B;
керівництво;
упаковка.
Характеристики:
Розмір вікна - 98*43 мм;
Розмір картриджа - 126*102мм;
Захист від УФ/ІК променів - до DIN16 постійно;
Світлий стан - DIN4;
Регулювання рівня затемнення - від DIN9 до DIN13;
Живлення - сонячна батарея, змінна літієва батарея 2хCR2450;
Вмикання/вимикання - повністю автоматичне;
Час перемикання:
- від світлого до темного - 1/25000;
- від темного до світлого - 0.1-1.0 сек;
Температурний діапазон застосування - від -5 до +55 градусів;
Температура зберігання - від -20 до +70 градусів;
Вага - 600 гр.
Гарантія: 36 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.6 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/25000 с |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.1-1.0 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 С |
| Размер светофильтра | 126*102 мм |
| Размер смотрового окна | 98*43 мм |
| Степень затемнения | 9-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |