







1 218 ₴
Тример акумуляторний ProCraft PTA24 (без АКБ та ЗУ)
Тример електричний ProCraft PTA24 є незамінним у господарстві інструментом ручного типу, що використовується для укосу різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янів. Тример оснащений потужним двигуном, телескопічною штангою та зручною додатковою рукояткою. Як джерело живлення такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці. Акумулятори та зарядний пристрій не йдуть у комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Потужний двигун;
Робота від АКБ 20В;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка з регулюванням;
Телескопічна штанга.
Комплектація:
Електротриммер ProCraft PTA24;
Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга: 20 В.
Акумулятор: Li-ion.
Кількість обертів: 10000 об/хв.
Діаметр різання: 150 мм.
Довжина штанги: 45-80 см.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Режущий элемент | Нож |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина штанги | 45-80 см |
| Конструкция штанги | Неразборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 10000 |
| Напряжение акуумулятора,В | 20 |
| Режущая система | Нож |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 150 мм |