





1 340 ₴
1 185 ₴
Насос вібраційний ProCraft VN18
Насос вібраційний ProCraft VN18 - призначений для підйому води з колодязів та свердловин з внутрішнім діаметром більше 100 мм, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 С з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх. дільниць та інших господарських потреб.
Особливості:
Температура води не більше 40оС;
Подвійна ізоляція струмопровідних частин від корпусу;
Довжина кабелю 15 м;
Нижній забір води;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: ПроКрафт.
Вид насоса: Занурювальний.
Тип насоса: Вібраційний.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 250.
Продуктивність, л/хв: 18.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Глибина занурення, м: 5.
Висота підйому, м: 72.
Тип двигуна: Електричний.
Вага кг: 3.
Гарантія - 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подачи | 72 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 12.5 мм |
| Длина кабеля питания | 15 м |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Мощность, кВт | 0.25 |
| Назначение | Для колодца/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | С верхним забором воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 18 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Вибрационные насосы |