





1 492 ₴
1 320 ₴
Верстат для заточування свердел ProCraft EBS420
Верстат для заточування свердел ProCraft EBS420 - дозволяє швидко, якісно і під правильним кутом, заточити тупі спіральні свердла з діаметром від 3 до 12 мм, що дозволяє значно збільшити термін служби ваших улюблених інструментів.
Особливості:
Надійний двигун;
Низький рівень шуму;
Мала вага;
Компактні розміри.
Комплектація:
Верстат ProCraft EBS420;
Запасний диск;
Інструкція;
Пакувальна коробка.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 95 Вт.
Число оборотів: 1600 об/хв.
Свердла: 3-12 мм
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 0.095 кВт |
| Общие параметры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр затачиваемых сверл | 3-12 мм |
| Назначение | Универсальные |
| Тип | Станки для заточки |
| Частота холостого хода, об/мин | 1600 |