







1 797 ₴
1 590 ₴
Дриль ProCraft PS1350
Дриль ProCraft PS1350 - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль ProCraft PS1350 має надійний 1050 Вт електромотор.
Особливості:
Ударний і надійний дриль для використання у побуті;
Електронне регулювання числа обертів з попередньою установкою;
Надійний вимикач, режим реверсу.
Комплектація:
Дриль ProCraft PS1350;
Ключ патрона;
Бічна рукоятка;
Обмежувач глибини свердління.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1050 Вт.
Швидкість: 0 - 2950 об/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом.
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 25 мм.
- (сталь) 10 мм.
- (цегла) 13 мм.
Вага: 2,3 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.3 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2950 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1050 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |