


1 780 ₴
1 575 ₴
Точило ProCraft PAE150/900
Заточний верстат ProCraft PAE150/900 має невеликі габарити і рекомендований для ручного шліфування, заточування ручного інструменту, усунення надлишків металу з заготовок, для вирівнювання металевих поверхонь. Заточний верстат є необхідним інструментом для домашнього використання або майстерні і вважається незамінним помічником на невеликому виробництві. Верстат ProCraft PAE150/900 оснащений пилезахисною кнопкою, надійним двигуном з мінімальним рівнем вібрації, захисними кожухами, великими поворотними стеклами для захисту від іскор і укомплектований двома абразивними кругами діаметром 150 мм різної зернистості.
Особливості:
Регульовані захисні стекла;
Пилозахищений вимикач;
Можливість стаціонарної установки;
Два точильних кола в комплекті;
Мала вага і компактні розміри.
Комплектація:
Точило ProCraft PAE150/900;
Два точильних кола;
Захисні щитки з тримачами.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 170 Вт.
Число обертів - 2950 об/хв.
Діаметр круга - 150 мм.
Посадковий діаметр кола - 12,7 мм.
Зернистість - 36/60.
Вага - 5,4 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 0.17 кВт |
| Общие параметры | |
| Вес | 5.4 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 150 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 12.7 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Зернистость шлифовального круга | 36/60 |
| Назначение | Универсальный |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 16 мм |
| Частота холостого хода, об/мин | 2950 |