
7 079 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Revolt MIG 345 LCD
Зварювальний напівавтомат Revolt MIG 345 LCD застосовується для широкого спектру зварювальних робіт. Його використовують для напівавтоматичного зварювання електричною дугою при постійних показниках струму DC і режимі MIG/MAG/TIG, конструкцій з металу, низьколегованих і маловуглецевих видів сталі в середовищі захисних газів, за допомогою електродного дроту, що плавиться або флюсового зварювального дроту, без використання газу. З ним також проводять ручне зварювання електричною дугою із застосуванням штучних електродів у режимі ММА. Ця модель має зварювальний рукав з роз'ємом KZ-2. Регулювання струму в нього плавне і відображається на LCD дисплеї в діапазоні від 20-345А. Дріт заправляється без подачі газу, за допомогою кнопки на лицьовій панелі. Цей агрегат зможе легко проварити як тонкі, так і товсті листи металу. З інших особливостей моделі Revolt MIG 345 також варто відзначити наявність двох дисплеїв, два тригери для плавного регулювання вольтажу та сили струму та мала вага апарата.
Особливості:
Плавне регулювання струму;
Плавне регулювання подачі дроту;
LCD дисплей;
Робота від 160В;
Можливість роботи з газом і без газу;
Легкий підпал дуги;
Знімний 'єврорукав'.
Комплектація:
Інверторний Revolt MIG 345 LCD;
Зварювальний 'Єврорукав';
Кабель з електродотримачем;
Кабель 'маси';
Зварювальний щиток;
Щітка-молоток.
Технічні характеристики:
Клас апарату: Професійний.
Напруга мережі живлення: 220 В ± 15 %.
Частота мережі живлення: 50 Гц.
Найменший зварювальний струм: 20 А.
Найбільший зварювальний струм: 345 А.
Діаметр дроту: 0,6-1,0 мм.
Діаметр електрода при ММА: 1,6-5,0 мм.
Максимальна споживана потужність: 8 кВт.
ККД: 85 %.
Наявність режиму ММА: є.
Вага: 10,5 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.5 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | Постоянный |
| Гарантия | 24 месяца |
| Еврорукав | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Сварочный ток | 20-345 A |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 80% |
| Цифровой дисплей | + |