







24 638 ₴
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP (2 акумулятори + 2 зарядні + кущоріз акум. BC36/340BL в подарунок)
Акумуляторна газонокосарка GTM BLM48H-SP - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має боковий або задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має додатковий привід на задні колеса. Дана модель поставляється з двома акумуляторами та двома зарядними пристроями в комплекті. Також в подарунок додається кущоріз акум. BC36/340BL!
Особливості:
Самохідний механізм;
Живлення від акумулятора;
Безщітковий двигун;
Великі колеса не мнуть траву;
Надійний корпус;
6 рівнів висоти скошування
Мульчування.
Комплектація:
Газонокосарка GTM BLM48H-SP;
Бокс для збирання зрізаної трави;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: Акумулятор.
Напруга: 36В (18В+18В).
Система стрижки: роторна.
Ширина різання: 48 см.
Висота косіння: 30-80 мм.
Ємність боксу для зрізаної трави: 70 л.
Вага: 25 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 26.5 |
| Вид | Газонокосилки |
| Высота среза | 30-80 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Количество уровней высоты среза | 6 |
| Макс. число оборотов, об/мин | 3000 |
| Напряжение, В | 36 |
| Объем травосборника, л | 70 л |
| Особенности | Мульчирование, Возможность бокового выброса травы, LED-подсветка. |
| Размеры | 1610*545*1040 мм |
| Режущая система | Роторная |
| Тип | Аккумуляторные |
| Тип двигателя | Асинхронный |
| Тип запуска | Электростарт |
| Тип передвижения | Самоходные |
| Уровень шума, дБ | 96 |
| Ширина захвата | 48 см |