
559 ₴
Зварювальна маска хамелеон Forte MC-950
n:justify">Хемелеон захисна маска Forte MC-950 призначена для захисту очей оператора при роботі зварюванням. Зварювальна маска виготовлена із міцного протиударного пластику стійкого до впливу важких експлуатаційних умов. Скло маски влаштоване таким чином, що дозволяє однаково добре бачити як до виконання робіт, так і під час зварювання. У звичайному стані скло прозоре і затемняється лише на початку виконання зварювальних робіт. Рівень затемнення скла в масці Forte MC-950 складає DIN13.
Особливості:
- Немає необхідності вкл/викл – шолом завжди готовий до роботи;
- Немає необхідності заряджання батареї – застосовані сонячні батареї;
- Під час зварювання можна із зовнішнього боку шолом регулювати ступінь затемнення;
- Кілька регулювань положення шолома.
Технічні характеристики:
Тип - Зварювальна маска
Живлення - елементи сонячних батарей
Температура експлуатації - -5 - +55 °С
Матеріал - Поліпропілен
Поле зору світлофільтру - 90х35 мм
Розміри картриджа/скла - 110х90х8.2 мм
Захист від УФ/ІК променів - 13 DIN
Ступінь проникнення світла - 4 DIN
Тип зварювання - ARC/MIG/TIG
Включення/вимикання - Автоматичний
Час перемикання зі світлого положення в темний - 1/15000
Вага - 0.45 кг
Гарантія - 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/15000 с |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0,6 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 C |
| Размер светофильтра | 110*90*8,2 мм |
| Размер смотрового окна | 90*35 мм |
| Степень затемнения | 13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |