









1 479 ₴
Компресор акумуляторний ProCraft LK20 (без АКБ та ЗУ)
Компресор акумуляторний ProCraft LK20 - дуже практичний пристрій, що відрізняється високою продуктивністю. Дана модель обладнана шлангом довжиною 50см та цифровим дисплеєм. Компресор працює від акуляторної батареї на 20В, а максимальний тиск становить 11атм. Його можна застосовувати не тільки для доведення до норми тиску в шинах автомобіля, але й для накачування спортивного інвентарю та різноманітного надувного приладдя для любителів активного відпочинку (наприклад, подушок та матраців). Це можливо завдяки набору голок-перехідників, що входить в комплект компресора. Серед інших відмінностей моделі ProCraft LK20 відзначимо можливість вибору тиску роботи (кнопками з відображенням на дисплеї), високу продуктивність, міцний пластиковий корпус, мала вага і якісну заводську збірку. Акумуляторна батарея та зарядний пристрій не йдуть у комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Живлення від акумулятора;
Компактність, легкість, мобільність;
Пластиковий корпус;
Наявність дисплея;
Регулювання тиску кнопками;
Простота у використанні.
Комплектація:
Компресор ProCraft LK20;
Повітряний шланг;
Насадки;
Штекер;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга: 20 В.
Продуктивність: 12 л/хв.
Максимальний тиск: 11 бар/атм.
Довжина шланга: 50 см.
Дисплей: є.
Розміри: 180*72*260.
Вага: 0,85 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Максимальное давление | 11 атм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.85 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина шланга подачи воздуха | 0.5 м |
| Манометр | Цифровой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 20 В |
| Производительность при 0 бар | 12 л/мин |
| Размеры | 180*72*260 мм |
| Тип | Однопоршневые |