









3 323 ₴
2 940 ₴
Рубанок акумуляторний ProCraft PE20BL
Головною особливістю моделі ProCraft PE20BL є якісна алюмінієва база, яка забезпечить ідеальне ковзання по заготовці та гарантує високу якість стругання. Гумова рукоятка забезпечить комфортне використання при використанні рубанка. Частота обертання барабана становить 12000 оборотів на хвилину, що більш ніж достатньо для чистової роботи лезом, ширина якого дорівнює 82 міліметри, а глибина регулюється від 0 до 2 міліметрів. Модель має потужну литу підошву для кращої стійкості. Акумуляторна батарея та зарядний пристрій не йдуть у комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Алюмінієва платформа;
Регулювання глибини;
Асинхронний двигун.
Комплектація:
Рубанок ProCraft PE20BL;
Інструкція;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Живлення: Акумулятор.
Напруга: 20 В.
Максимальна робоча ширина: 82 мм.
Максимальна робоча глибина: 0-2 мм.
Частота обертання барабана: 0-12000 об/хв.
Вага: 3,9 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 3.9 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Асинхронный двигатель | + |
| Выборка четверти | + |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина выборки четверти | 7.5 мм |
| Глубина обработки | 2 мм |
| Источник питания | Акукулятор |
| Кейс | + |
| Напряжение | 20 В |
| Частота холостого хода | 12000 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |