
7 299 ₴
Велосипед Forte Warrior 25.2412-03A 12'', 24'' (чорний)
Велосипед Forte Warrior 25.2412-03A - недорогий і невибагливий в обслуговуванні велосипед, зібраний на міцній рамі, міцних колесах та надійних комплектуючих. Рама велосипеда виконана із сталі. На велосипед встановлено м'яке сідло із зручною формою, яке легко та швидко можна відрегулювати по висоті. Амортизаційна вилка надає велосипеду більше керованості там, де немає рівного асфальту. Колеса діаметром 24 дюйми мають хороше співвідношення між маневреністю і накатом. Зібрані на міцних обідах, що захистить їх від вісімок та інших викривлень кола. Покришки шириною 2,1 дюйма забезпечать зчеплення та керованість на поганому асфальті та бездоріжжі. Перемикання передач зібрано у форматі 3х7, тобто має 21 швидкість. Перемикачі від японського бренду Shimano зроблять процес перемикання швидким та точним. Дискові гальма мають більшу потужність, ніж ободні. Вони краще працюють у дощ, оскільки обід не бере участь у процесі гальмування. При цьому вони обслуговуються так само легко, як і ободні.
Особливості:
Міцна сталева рама;
Маневрені колеса;
Амортизована передня вилка;
21 швидкість;
Перемикачі від бренду Шимано;
Дискові гальма;
Комфортне сидіння.
Технічні характеристики:
Виробник: Форте.
Тип: гірський.
Розмір рами: 12".
Матеріал рами: сталь.
Передня вилка: cталь 27*25,4мм.
Руль: сталь, ⌀22,2*31,8.
Рульова колонка: JH 1-1/8.
Винос керма: алюміній, ⌀28,6*31,8.
Грипси: ⌀22*120мм.
Сідло:JW-1388 BK, штир JIABAO 28.6*300 мм сталевий.
Розмір коліс: 24".
Покришки: Jiuyu 24"*2,1.
Обода: двостінний, алюмінієвий 24"*1,75'*14G*32H.
Передня втулка: сталь, Zhengfeng 14G*3/8*32H (100*140).
Задня втулка: сталь, Zhengfeng 14G*3/8*32H (135*175).
Гальмо: DB01, дискові механ. 160мм.
Кількість швидкостей: 21.
Касета: TZ 500.
Картридж: XUHUA L=120.
Каретка: XIANGDA 24-34-42 170.
Педалі: cталь 9/16", МХ-Р606.
Ланцюг: КМС.
Передній перемикач: Shimano FD-TY300.
Задній перемикач: Shimano RD-TY21.
Манетки: EF500 3x7.
Колір: чорний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Количество скоростей | 21 |
| Размер рамы | 12" |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вынос руля | Алюминий, ⌀28.6*31.8 |
| Грипсы | ⌀22*120мм |
| Задний переключатель скоростей | Shimano RD-TY21 |
| Задняя втулка | Сталь, Zhengfeng 14G*3/8*32H (135*175) |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 |
| Кассета | TZ 500 |
| Класс | Горный |
| Манетки | Ef500 3x7 |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Двухстенный, алюм. 24''*1.75''*14G*32H |
| Педали | Пластик 9/16'', МХ-Р606 |
| Передний переключатель скоростей | Shimano FD-TY300 |
| Передняя вилка | Сталь 27*25.4мм |
| Передняя втулка | Сталь, Zhengfeng 14G*3/8*32H (100*140) |
| Покрышки | Jiuyu 24''*2.1 |
| Размер колес | 24'' |
| Рулевая колонка | JH 1-1/8 |
| Руль | Сталь, ⌀22.2*31.8 |
| Седло | JW-1388 BK, штырь JIABAO 28.6*300 мм сталь |
| Тормоза | Дисковые механические |
| Цепь | КМС |