

2 430 ₴
Драбина приставна Procraft PLA1.314
Драбина приставна Procraft PLA1.314 - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлені сходи – алюміній. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини Procraft PLA1.314 обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна.
Максимальна висота: 301 см.
Висота сходинки: 27 см.
Матеріал: алюміній
Кількість секцій: 1.
Кількість ступенів: 11.
Максимальне навантаження: 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ступеней | 11 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 301 см |
| Тип | Приставные лестници |
| Ширина cекции | 301 см |