









13 336 ₴
Плита газоелектрична Grunhelm FG5612DG
Плита газоелектрична Grunhelm FG5612DG здатна приємно здивувати вас якісною та надійною роботою, яка є запорукою гарного настрою на кухні. Дана модель має механічне управління, що здійснюється поворотними перемикачами. Оснащена газовими конфорками та електричною духовкою. Покриття робочої поверхні цієї моделі емальована сталь, що забезпечить тривалу експлуатацію варильної поверхні без втрати привабливого вигляду моделі. Вбудована духовка має об'єм 58 літрів з підсвічуванням. Також варто відзначити в комплектації деко та грати.
Особливості:
Наявність відділення для посуду;
Відділення для посуду;
Конвекція;
Наявність кришки;
Підсвічування духовки;
Електричний підпал;
Зручне механічне керування;
Система безпеки ''газ-контроль'';
Сучасний дизайн;
Об'ємна духовка.
Комплектація:
плита газова Grunhelm FG5612DG;
деко;
решітка;
інструкція з експлуатації;
картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Виробник: Грюнхельм.
Тип плити: газова.
Тип газу: природний/зріджений.
Тип установки: окремо стоїть.
Матеріал робочої поверхні: емальована сталь.
Тип зон нагріву: комфорки.
Кількість конфорок: 4.
Матеріал комфорок: сталь.
Матеріал грат: чавун.
Управління: механічне.
Розташування керування: фронтальне.
Газ контроль: є
Тип духовки: електрична.
Об'єм духовки, л: 58.
Кількість програм, шт.: 6
Колір: сіро-чорний.
Габарити (Ш*Г*В), мм: 497*627*872.
Вага, кг: 34,2.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34.2 кг |
| Вид газа | G20 |
| Габариты (В*Ш*Г) | 497*627*872 мм |
| Газ-контроль | Поверхности |
| Гарантия | 24 месяца |
| Количество конфорок | 4 |
| Количество программ духовки, шт. | 6 |
| Конвекция | + |
| Крышка варочной поверхности | Стеклянная |
| Материал конфорок | Сталь |
| Материал рабочей поверхности | Эмалированная сталь |
| Материал решеток поверхности | Чугунные |
| Объем духовки | 58 л |
| Питание | 220 В |
| Подсветка духовки | + |
| Таймер | + |
| Тип | Комбинированные (газ+электро) |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип поджога | Электрический |
| Тип установки | Отдельно стоящая |
| Цвет | Черный |
| Ящик для посуды | Выдвижной |