
1 347 ₴
Електричний фарбопульт Forte SG 3000
Фарбопульт Forte SG 3000 стане кращим рішенням для розпилення фарб, лаків, грунтовок, морилок і інших розчинних лакофарбових матеріалів на поверхнях будь-якої складності. Він відмінно підходить для фарбування фасадів будівель і огорож, а також активно використовується при проведенні внутрішніх ремонтних робіт, побілки стін і стель. Має вбудований насос, що забезпечує продуктивність 650 мл/хв. Модель має великий обсяг бачка 900 мл.
Особливості:
Вбудований компресор;
Регулювання витрати розпилюваного матеріалу;
Великий обсяг бачка;
Потужний електродвигун;
Компактні розміри.
Комплектація:
Електричний фарбопульт Forte SG 3000;
Ємність для розпилюваних середовищ;
Лійка (вимірювач в'язкості розпилюваної рідини);
Інструкція.
Технічні характеристики:
Споживана потужність - 650 Вт.
Номінальна напруга - 220/50 Гц.
Максимальна продуктивність - 650 мл/хв.
Об'єм ємності - 0,9 л.
Регульована витрата розпилюваної рідини.
Вага - 1,4 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1.8/2.5 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.9 л |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Производительность | 650 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |