
2 464 ₴
Драбина приставна Budfix 1109
Драбина приставна Budfix 1109 - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлена драбина – алюміній. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини Budfix 1109 обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна.
Максимальна висота: 252 см.
Матеріал: алюміній
Кількість секцій: 1.
Кількість ступенів: 9.
Ширина драбини: 33,5см.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Вага: 3,7 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Budfix |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.7 кг |
| Количество ступеней | 9 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 252 см |
| Тип | Приставные лестници |
| Ширина cекции | 33.5 см |