
16 881 ₴
Плита газоелектрична Grunhelm FD661234BEC
Плита Grunhelm FLG6612G модель комплектуються функцією газ контролю, тому використання даної моделі буде максимально безпечним і комфортним. На варочной панелі передбачено 4 інноваційних конфорки різних розмірів - для комфортного і рівномірного нагріву посуду різних обсягів і діаметрів днища. Велика WOK комфорка. Потужність газового потоку і полум'я регулюють поворотні рукоятки на передній панелі плити.
Особливості:
Дисплей;
Наявність відділення для посуду;
Каталітичне очищення;
WOK-комфорка;
Наявність кришки;
Підсвічування духовки;
Електричний підпал;
Зручне механічне керування;
Система безпеки ''газ-контроль'';
Сучасний дизайн;
Об'ємна духовка.
Комплектація:
плита газоелектрична Grunhelm FLG6612G;
деко;
решітка;
інструкція з експлуатації;
картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Виробник: Грюнхельм.
Тип плити: газова.
Тип газу: природний/зріджений.
Тип установки: окремо стояча.
Матеріал робочої поверхні: емальована сталь.
Тип зон нагріву: комфорки.
Кількість конфорок: 4.
Матеріал комфорок: сталь.
Матеріал грат: чавун.
Управління: механічне.
Розташування керування: фронтальне.
Газ контроль: є.
Таймер: є.
Гриль: є.
Дисплей: є.
Каталітичне очищення: є.
WOK-комфорка: є.
Тип духовки: електрична.
Об'єм духовки, л: 70.
Потужність духовки, Вт: 2250.
Колір: сіро-чорний.
Габарити (Ш*Г*В), мм: 598*634*872.
Вага, кг: 42,8.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 42.8 кг |
| Вид газа | G20 |
| Габариты (В*Ш*Г) | 598*634*872 мм |
| Газ-контроль | Поверхности |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | + |
| Дисплей | + |
| Количество конфорок | 4 |
| Количество программ духовки, шт. | 6 |
| Конвекция | + |
| Крышка варочной поверхности | Стеклянная |
| Материал конфорок | Сталь |
| Материал рабочей поверхности | Эмалированная сталь |
| Материал решеток поверхности | Чугунные |
| Объем духовки | 70 л |
| Питание | 220 В |
| Подсветка духовки | + |
| Таймер | + |
| Тип | Комбинированные (газ+электро) |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип поджога | Электрический |
| Тип установки | Окремо стояча |
| Цвет | Бежевый |
| Ящик для посуды | Выдвижной |