



3 390 ₴
3 000 ₴
Точило дисково-стрічкове ProCraft PAE1350S
Точило ProCraft PAE1350S призначене для побутового використання. Є комбінованим пристроєм для грубого і остаточного шліфування металевих, пластмасових та інших предметів з використанням абразивного диска і шліфувальної стрічки. Точило має чорнової шліфувальний круг і чистову шліфувальну стрічку, із захисними кожухами і захисним екраном. Модель має асинхронний двигун і підсвітку робочої зони.
Особливості:
Асинхронний двигун;
Дисково-стрічкова конструкція;
Можливість стаціонарної установки.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 250 Вт.
Число обертів - 2800 об/хв.
Круг - 150 мм.
Посадковий діаметр круга - 12,7 мм
Розмір шліфувальної стрічки: 50*686 мм
Вага - 8,55 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 0.25 кВт |
| Общие параметры | |
| Вес | 8.55 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Асинхронный двигатель | + |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 150 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 12.7 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Назначение | Универсальный |
| Размер шлифовальной ленты, мм | 50*686 |
| Тип | Точильно-шлифовальные станки |
| Частота холостого хода, об/мин | 2800 |