


1 478 ₴
Лобзик Kraissmann 711 SS 80C
Лобзик Kraissmann 711 SS 80C - електричний лобзик для виконання поздовжніх та поперечних розпилів, а також вирізів у деревині, металі, полімерних матеріалах та керамічних плитах. Даний інструмент підходить для виконання прямих та криволінійних різів.Плавне регулювання швидкості, застосоване тут, знижує навантаження на двигун та забезпечує комфортну роботу.Фіксатор кнопки увімкнення дозволяє експлуатувати інструмент безперервно. Серед відмінних особливостей електролобзика Kraissmann 711 SS 80C варто відзначити механізм швидкої заміни полотна, низький рівень вібрацій і шуму, мала вага і компактні розміри.
Особливості:
Потужний електродвигун 710 Вт;
Три позиції регулювання маятникового ходу;
Плавне регулювання швидкості;
Механізм швидкої заміни полотна.
Комплектація:
Електролобзик Kraissmann 711 SS 80C;
Ключ;
Адаптер для пилососу;
Кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 710 Вт.
Частота руху пилки - 500-3500 обертів/хв
Глибина пропила:
- Дерево: 80 мм.
- Сталь: 8 мм.
Кількість щаблів маятникового ходу - 3 шт.
Безінструментальна заміна полотна - є.
Вага - 2,4 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глибина різання дерева | 80 мм |
| Глубина резки стали | 8 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Кейс | + |
| Количество ступеней маятникового хода | 3 |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 710 |
| Частота хода | 500-3500 оборотов/мин |