

3 018 ₴
2 670 ₴
Фрезер-тример акумуляторний ProCraft POB24 (без АКБ і ЗП)
Компактний ручний фрезер ProCraft POB24 призначений для різних завдань. Цим фрезером можна працювати однією рукою. Виконувати завдання по обробці країв, виконання декоративних кромок. Здатний швидко робити канавки спец-фрезами. Дозволяє швидко і без особливих навантажень робити неглибокі петлі. Працює даний фрезер від акумуляторної батереї 20В. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Працює від акумулятора;
Асинхронний двигун;
Плавний пуск;
Шість швидкісних режимів;
Гвинтовий регулятор глибини фрезерування;
Подвійна ізоляція приводу.
Технічні характеристики:
Живлення: Акумулятор.
Напруга: 20 В.
Частота обертання: 16000-35000 об/хв.
Розмін цанги фрези: 6/8 мм.
Вага: 1,1 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 1.1 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Асинхронный двигатель | + |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Аккмулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Плавный пуск | + |
| Скорость вращения | 16000-35000 оборотов/мин |
| Тип | Кромочный |
| Цанга | 6/8 мм |