









1 712 ₴
Тример акумуляторний Start Pro SBT2-21M (2 акумулятора + зарядний)
Коса електрична Start Pro SBT2-21M незамінний в господарстві інструмент ручного типу, що використовується для косіння різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янистих трав. Дана модель має нижнє розташування двигуна, та компактні розміри. Крім того, варто відзначити і те, що у даній моделі передбачена зручна система ручок, яка гарантує якісне утримання інструменту в будь-якому положенні і комфортну роботу з ним. В якості джерела живлення такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці.
Особливості:
Нижнє розташуання двигуна;
Два акумулятора і ЗУ в комплекті;
Потужний двигун;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка.
Комплектація:
Електротример Start Pro SBT2-21M;
Ніж 145мм победіт;
Акумулятор 2А/20В (2шт.);
ЗУ;
Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга: 20 В.
Акумулятор: Li-ion.
Ємність батареї: 2 А/год.
Кількість обертів: 5000 об/хв.
Діаметр різання: 150 мм.
Вага: 2,9 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина штанги | 90-120 см |
| Емкость аккумулятора, А*ч | 2 |
| Индикатор заряда батареи | + |
| Конструкция штанги | Неразборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 5000 |
| Напряжение акуумулятора,В | 20 |
| Режущая система | Нож |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 150 мм |