







1 373 ₴
Заточувальний верстат для ланцюгів Vitals ZKA 8510j
Верстат для заточування ланцюгів Vitals ZKA 8510j необхідний інструмент у господарстві. Він є універсальним інструментом. Верстат має досить компактні розміри, має легку вагу і при цьому підходить для заточування всіх видів ланцюгів, що використовуються на бензопилах і шинних (ланцюгових) пилорамах. Цю роботу можна виконати і в домашніх умовах.
Особливості:
Висока точність заточування;
Підвищена швидкість обертання диска;
Комплектується заточувальним диском;
Можливість змінювати кут нахилу.
Комплектація:
Верстат для заточування ланцюгів Vitals ZKA 8510j;
Заточувальний диск;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 85 Вт.
Діаметр диска - 108*23*3,2 мм.
Кількість оборотів - 5500 об/хв.
Кут заточування - (+-35 0).
Вага - 2 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 108 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 23 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Назначение | Для заточки цепей |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.085 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 3.2 мм |
| Угол заточки, о | +/- 35 |
| Частота холостого хода, об/мин | 5500 |