
1 986 ₴
Драбина приставна Werk LZ1109
Драбина Werk LZ1109 - відмінний помічник для робіт в саду, на будівництві, в ремонті будівель і багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлена драбина - алюміній. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини Werk LZ1109 обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна.
Максимальна висота: 256,5 см.
Матеріал: алюміній
Кількість секцій: 1.
Кількість ступенів: 9.
Ширина опори: 38 см.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Вага: 3,8 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.8 кг |
| Длина в раздвинутом состоянии | 256.5 см |
| Количество ступеней | 1 x 9 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 256.5 см |
| Тип | Приставные лестницы |