
2 406 ₴
Драбина приставна Werk LZ1111
Драбина Werk LZ1111 - відмінний помічник для робіт в саду, на будівництві, в ремонті будівель і багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлена драбина - алюміній. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини Werk LZ1111 обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна.
Максимальна висота: 312,5 см.
Матеріал: алюміній
Кількість секцій: 1.
Кількість ступенів: 11.
Ширина опори: 38 см.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Вага: 4,6 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Длина в раздвинутом состоянии | 312.5 см |
| Количество ступеней | 1 x 11 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 312.5 см |
| Тип | Приставные лестницы |