




2 836 ₴
Компресор акумуляторний Voin VC-345CL 4in1 (10000mAh) (6000mAh)
Акумуляторний компресор Voin VC-345CL 4in1 – це багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі насос, пускозарядний пристрій, павербанк і LED-ліхтар. Завдяки тиску 10 бар він легко впорається з накачуванням шин авто, велосипедів чи спортивного інвентарю. Вбудований пускозарядний модуль здатний запускати автомобільні акумулятори з імпульсним струмом до 600А, що робить пристрій незамінним у дорозі. Компресор живиться від вбудованого акумулятора ємністю 10000 мА*год, та має функцію Power Bank. Дана модель обладнана цифровим дисплеєм та має LED-ліхтар, для роботи в темний час доби.
Особливості:
Живлення від вбудованого акумулятора;
Компактність, легкість, мобільність;
Пластиковий корпус;
Наявність дисплея;
Автовимкнення при досягненні встановленого тиску;
Простота у використанні.
Комплектація:
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга: 14,8В.
Ємність акумулятора: 10000 мА*год;
Максимальний тиск: 10 бар.
Макс. струм пуску: 300А (імпульсний до 600А).
Дисплей: є.
Ліхтар: є.
Power Bank: є.
Габарити: 227*207*92 мм.
Вага: 1,65 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Австостоп | + |
| Вес | 1.65 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина шланга подачи воздуха | 0.5 м |
| Максимальное давление | 10 Атм |
| Манометр | Цифровой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 14.8 В |
| Производительность при 0 бар | 20 л/хв |
| Размеры | 227*207*92 мм |
| Тип | Однопоршневые |
| Фонарь | + |