









2 790 ₴
Насос для води акумуляторний ProCraft CPN21 (без АКБ і ЗП)
Бездротовий занурювальний насос Procraft CPN21 (без акумулятора та зарядного пристрою) призначений для перекачування чистої води з дрібними частинками осаду. Двигун потужністю 160 Вт гарантує продуктивність 3200 літрів на годину чистої та брудної води на висоту до 9 м. Можливе занурення на глибину до 3 метрів. Захист від сухого ходу. Насос оснащений тепловим запобіжником від перевантаження, який вимикається при 36°C. Акумуляторна батарея та зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Живлення від АКБ;
Велика висота подачі;
Тепловий запобіжник від перевантаження;
Занурення на глибину до 3м;
Підходить для чистої води з частинками до 1мм.
Технічні характеристики:
Напруга: 20 В
Потужність двигуна: 160 Вт
Максимальна швидкість потоку: 3200 л/год
Максимальний водотоннажність: 9 метрів
Діаметр труби: 3/4 дюйма
Клас захисту: IPX8-4
Максимальна температура води: 35°C
Вага: 2,95 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Вага | 2.95 кг |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 9 м |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина занурення | 3 м |
| Діаметр вихідного отвору | 3/4 дюйми |
| Максимальний розмір частинок | 1 мм |
| Потужність, кВт | 0.16 |
| Призначення | Для чистої води |
| Напруга мережі | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Продуктивність | 53 л/хв |
| Ступінь захисту | IPX8-4 |
| Температура рідини, що перекачується | 35 ос. |
| Тип | Дренажні насоси |