
1 363 ₴
Електричний фарбопульт Сталь Ф 750 П
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 750 Вт
Обсяг бачка: 0,8 л
Матеріал бачка: пластик
Продуктивність: 180мл/хв
Діаметр сопла: 2,0 мм
Робочий тиск: 0,3-0,4 бар
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 2 мм |
| Материал контейнера | Пластик |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.8 л |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Производительность | 180 мл/мин |
| Рабочее давление | 0.3-0.4 бар |
| Тип | Краскопульты |