
4 161 ₴
Дриль Makita HP 1640
Ударний дриль Makita HP 1640 відноситься до ряду професійного інструменту, має два режими роботи: свердління і свердління з ударом. Здатна проробляти отвори не тільки металі, пластику, металі, але і цеглі або бетоні. Makita HP 1640 оснащена електродвигуном потужністю 680 Вт, що забезпечує швидкість обертання до 2800 об/хв, при цьому частота ударів становить до 44800 уд/хв. Регулювання швидкості здійснюється простим зміна тиску на пусковий курок. На корпусі дриля Makita HP 1640 є прогумовані вставки не дають інструменту зісковзувати і забезпечують додатковий комфорт при роботі.
Особливості:
Комплект поставки:
Технічні характеристики:
Напруга: 220В/50Гц
Потужність: 680 Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-2800 об/хв
Число ударів при номін. числі обертів: 0-44800 уд/хв
Патрон: Кулачковий патрон
Діапазон затиску: 1,5 - 13 мм
Діаметр свердління в бетоні: 16 мм
Діаметр свердління в деревині: 30 мм
Діаметр свердління в сталі: 13 мм
Вага: 2,0 кг
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 680 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударна |