
3 296 ₴
Фрезер Kraissmann 1900 OFE 6-12
Фрезер Kraissmann 1900 OFE 6-12 призначена для обробки кромок, вирізування фігурних отворів, пазів, а також для обробки різних матеріалів - дерева, пластмаси, МДФ, ДСП і ін. Фрезери є різної конструкції, але для домашнього використання краще всього брати вертикальний, так як він легкий і простий в роботі.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1900 Вт
Частота обертання: 8000 - 30000 об/хв
Розмін цанги фрези: 6/8/12 мм
Клас електрозахисту: II
Особливості інструменту:
* Ергономічний дизайн;
* Корпус і підстава з алюмінієвого сплаву;
* Плавний регулятор глибини фрезерування;
* Вимикач з фіксацією у включеному положенні;
* Електронне регулювання частоти обертання шпинделя з попередньою установкою;
* Можливість підключення пилососа;
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.9 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 12 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Плавный пуск | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 1900 |
| Скорость вращения | 8000-30000 оборотов/мин |
| Тип | Погружной |
| Цанга | 6/8/12 мм |