
2 000 ₴
Насос циркуляційний Grundfos UPS 25-40 130
Насос циркуляційний Grundfos UPS 25-40 130 призначений для циркуляції та рециркуляції чистої води в системі опалення. Модель має три швидкості роботи. У конструкції насоса використовується керамічний підшипник, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса становить 3500л/годину, при потужності двигуна 45Вт.
Особливості:
Надійність у роботі
Керамічний підшипник
Хороша продуктивність
Збільшена висота подачі
Характеристика:
Виробник: Грундфос
Вигляд насоса: Поверхневий
Тип насоса: циркуляційний
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт: 45
Продуктивність, л/хв: 58
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода
Висота підйому, м: 4
Монтажна довжина, мм: 130.
Тип двигуна: Електричний
Вага, кг: 2,0
Гарантія: 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Высота подачи | 4 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр входного отверстия | 25 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25 мм |
| Количество скоростей | 3 |
| Монтажная длина, мм | 130 |
| Мощность, кВт | 0.045 |
| Назначение | Для отопления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 58 л/мин |
| Тип | Циркуляционные насосы |