
6 215 ₴
Пила торцювальна Kraissmann 2300 GS 255
Торцювальна пилка Kraissmann 2300 GS 255 дозволяє виконувати швидке, точне та чисте торцювання дерев'яних виробів. Стружкозбірний мішок дозволить зберегти Ваше робоче місце у чистоті та порядку. Відрізний диск надійно прихований під захисним кожухом, а робоча рукоятка має зручну форму та відмінну ергономіку. Зазначимо наявність спеціальної струбцини для фіксації заготівлі під час роботи. Потужний двигун 2.3 кВт має подвійну ременную передачу, що збільшує передані оберти і знижує ударні навантаження.
>ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 2300 Вт
Кількість обертів: 5000 об/хв
Діаметр пильного диска: 255 мм
Кут повороту столу: - 45°/0°/45°
Гарантія - 1рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.3 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина пропила под углом 90º | 85 мм |
| Диаметр диска, мм | 255 |
| Источник питания | Сеть |
| Мощность, Вт | 2300 |
| Напряжение | 220 В |
| Тип электродвигателя | Синхронный |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |
| Ширина реза | 135 мм |