
421 ₴
Обміднений зварювальний дріт Werk СВ-08Г2С (0.8мм, 4.5кг)
Обміднений зварювальний дріт стандарту Werk СВ-08Г2С призначений для зварювання низьколегованих, вуглецевих і середньовуглецевих сталей у середовищі захисних газів. До переваг зварювального дроту Werk СВ-08Г2С можна віднести наступне: низький вміст фосфору і сірки; стійке сповільнення; стабільні геометричні розміри (±0,02мм).
Характеристики:
Тип дроту: Обміднений
Марка дроту: СВ-08Г2С
Тип зварювання: MIG/MAG
Діаметр: 0.8 мм.
Вага: 4,5 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Вес катушки с проволокой | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Вид проволоки | Омедненная |
| Марка проволоки | СВ-08Г2С |
| Назначение | Газосварка |
| Тип | Проволока сварочная |
| Толщина проволоки | 0.8 мм |