
9 524 ₴
Насос відцентровий Pedrollo JSWm 2CX
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос відцентровий Pedrollo JSWm 2CX - призначений для підіймання води з колодязів та свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 С з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та інших господарських потреб .
Особливості:
Температура води не більше 40 С
Подвійна ізоляція струмопровідних частин від корпусу
Гарний натиск при невисокій продуктивності
Збільшена висота подачі
Характеристика:
Виробник: Pedrollo
Вигляд насоса: Поверхневий
Тип насоса: Відцентровий
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт: 750
Продуктивність, л/хв: 50
Температура рідини, що перекачується max, град: 40
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода
Висота підйому, м: 50
Тип двигуна: Електричний
Вага, кг: 13
Гарантія: 12 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 кг |
| Высота подачи | 50 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 50 л/мин |
| Степень защиты | IP 55 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |