
2 330 ₴
Насос дренажний Rosa QDX/P210 (б/п)
Насос дренажний Rosa QDX/P210 (б/п) призначений для відкачування брудної води з підвалів, погребів, колодязів, свердловин тощо. Насос приводиться в дію потужним 1600 Вт електромотором, завдяки чому досягається продуктивність в 200 л/хв. Корпус насоса виготовлений із міцного ударостійкого чавуну.
Особливості:
- Ручка для перенесення
- Надійність у роботі
- Високоякісне кільце ущільнювача
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 1600 Вт
Продуктивність - 200 л/хв
Висота підйому - 18 м
Глибина занурення - 5 м
Макс. розмір частинки - 3 мм
Клас захисту - IP 68
Тип корпусу - чавун
Вага - 8,8 кг
Гарантія: 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rosa |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.8 кг |
| Высота подачи | 18 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25 мм |
| Максимальный размер частиц | 3 мм |
| Мощность, кВт | 1.6 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 200 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажные насосы |