
1 824 ₴
Насос циркуляційний DAB VA 35/180
Насос циркуляційний DAB VA 35/180 призначений для циркуляції та рециркуляції чистої води в системі опалення. Модель має три швидкості роботи. У конструкції насоса використовується керамічний підшипник, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса складає 2400л/годину, при потужності двигуна 56Вт.
Особливості:
Надійність у роботі
Керамічний підшипник
Хороша продуктивність
Збільшена висота подачі
Характеристика:
Виробник: ДАБ
Вигляд насоса: Поверхневий
Тип насоса: циркуляційний
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт : 56
Продуктивність, л/хв: 40
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода
Висота підйому, м: 4
Монтажна довжина, мм: 180.
Тип двигуна: Електричний
Вага, кг: 2,2
Гарантія: 12 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DAB |
| Количество скоростей | 3 |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота подачи | 4 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр входного отверстия | 25 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25 мм |
| Монтажная длина, мм | 180 |
| Мощность, кВт | 0.056 |
| Назначение | Для отопления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 40 л/мин |
| Тип | Циркуляционные насосы |