
1 006 ₴
Зварювальна маска-хамелеон Forte МС-3500ng>
Зварювальна маска Forte розроблена для захисту очей та обличчя від іскор, бризок УФ/ІК випромінювання при виконанні зварювальних робіт. Маска автоматично переходить з 'світлого' стан у 'затемнений' при підпалі дуги і знову в 'світле', коли зварювання закінчено. Зварювальна маска готова до використання, перед початком роботи необхідно лише відрегулювати положення маски на голові зварювальника та вибрати правильно ступінь затемнення (залежно від виду зварювання та сили зварювального струму).
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розмір вікна - 92*42мм
Розмір картриджа - 110х90х8.5мм
Захист від УФ/ІК променів - до DIN16 постійно
Світлий стан - DIN4
Регулювання рівня затемнення - від DIN9 до DIN13
Живлення - сонячна батарея
Вмикання/вимикання - повністю автоматичне
Час перемикання:
- від світлого до темного - 1/20000,
- від темного до світлого - 0.1-1,0сек
Температурний діапазон застосування - від -5 до +55 градусів
Температура зберігання - від -20 до +70 градусів
Вага - 450гр
Гарантія: 24 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/20000 с |
| Гарантия | 24 месяца |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.1-1 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 C |
| Размер светофильтра | 110*90*8,2 мм |
| Размер смотрового окна | 92*42 мм |
| Степень затемнения | 9-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |