
2 273 ₴
Фарбопульт Kraissmann FS 1000
Фарбопульт Kraissmann FS 1000 - має високу ступінь атомізації матеріалу, що наноситься і стабільну форму факела, що є гарантією досягнення чудового результату для всіх фарбувальних систем, особливо при нанесенні «металіків» не даючи ефект яблуневості і смуг різнотону. Швидка робота забезпечується завдяки широкому факелу і великій кількості протікаючого матеріалу. Оптимізований високий тиск фарбопульта дозволяє отримати найтонше розпорошення і фінішне покриття.
Особливості:
- Сопло і бачок виготовлені з металу
- Покращена система охолодження
- Комплектуючі Kraissmann
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1000 Вт
Об'єм резервуара: 0,9 л
Діаметр сопла: 2,5 мм
Максимальна в'язкість: 80 DIN
Продуктивність: 280 мл/хв
Гарантія – 1рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Макс. вязкость краски, din | 80 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.9 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Производительность | 280/130/65 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |