

5 881 ₴
Драбина універсальна Werk LZ3208B
Алюмінієва універсальна драбина - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна
Максимальна висота: 510 см
Кількість секцій: 3
Кількість ступенів: 8
Висота драбини: 375 см
Висота секції: 230 см
Ширина секції 1/2/3: 34 / 40 / 45 см
Габаритна товщина сходів: 20 см
Ширина опори: 80 см
Вага: 12,0 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Алюміній
Виробник: Werk
Модель: LZ3208B
Клас інструмента: Побутовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12 кг |
| Высота секции | 230 см |
| Высота стремянки | 375 см |
| Габаритная толщина | 20 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 510 см |
| Количество ступеней | 3 x 8 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 510 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина cекции | 45/40/34 см |
| Ширина опоры | 80 см |