
2 722 ₴
Фрезер Best МФ-2300>
tyle="text-align:justify">Фрезер Best МФ-2300 застосовується в столярній справі для виконання фрезерних робіт по дереву. Фрезер приводиться в дію за допомогою однофазного двигуна потужністю 2300 Вт.
Особливості:
- Простота у використанні
- Мала вага і компактні розміри
- Потужний двигун
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 2300 Вт
Число обертів - 22000 об/хв
Діаметр затискних втулок - 8/12 мм
Вага - 4,5 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота хода | 50 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 12 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 2300 |
| Скорость вращения | 22000 оборотов/мин |
| Тип | Погружной |
| Цанга | 8/12 мм |