
2 456 ₴
Перфоратор Арсенал П-1250СП
Перфоратор Арсенал П-1250СП надійний інструмент побутового класу, вживаний в будівництві і ремонті. Призначений для різання отворів в різних твердих матеріалах: камені, цеглі, бетоні. В режимі довбання перфоратор Арсенал використовується для демонтажу плитки, штукатурки, прорізання штроб. Відмінною особливістю моделі П-1250СП є наявність змінного патрона під звичайні свердла. Завдяки цьому інструмент можна використовувати як дрилі.
Особливості:
Три робочих режима;
Електропневматичний ударний механізм;
Електронне регулювання частоти обертання;
Якір покритий захисним шаром лаку;
Вугільні щітки захищені від сміття і пилу;
Змінний патрон під свердла.
Комплектація:
Перфоратор Арсенал П-1250СП;
Паспорт;
Бічна Рукоятка;
Обмежувач глибини свердління;
Змінний патрон;
Валізу з набором зубил і буров.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В.
Частота мережі: 50 Гц.
Потужність: 1250 Вт.
Функції: 3 режиму.
Швидкість обертання: 0-1300 об/хв.
Кількість ударів: 5500 уд/хв.
Енергія удару: 3,2 Дж.
Хвостовик: SDS+.
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм
- у сталі 13 мм
- в деревині 30 мм
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арсенал |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстросъемный патрон | + |
| Вес (кг) | 3.9 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1300 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 65 мм |
| Мощность | 1250 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 3.2 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 5500 |