



2 728 ₴
Перфоратор Kraissmann 900 ВН 26 DFR
Перфоратор Kraissmann 900 ВН 26 DFR - незамінний інструмент при виконанні будівельних або ремонтних робіт. Апарат здатний працювати в трьох режимах: свердління, свердління з ударом і ударний режим. Перфоратор працює ефективно завдяки потужному 900 Вт електромотору здатного підтримувати 5500 уд/хв. Слід так само відзначити наявність в перфораторі функції реверсу, за допомогою якої можна вивільнити застрягле свердло. Перфоратор Kraissmann 900 ВН 26 DFR йде в комплекті з набором коронок і бічною ручкою.
Особливості:
- Три робочих режима
- Якір покритий захисним шаром лаку
- Вугільні щітки захищені від сміття і пилу
- Пилозахисний патрон
- Можливість використовувати перфоратор в якості потужної дрилі
Комплектація:
- інструкція (паспорт),
- бічна ручка,
- набір зубил і бурів,
- пластиковий кейс
- в комплект поставляється швидкозамінний патрон для звичайних свердел
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В
Частота мережі - 50 Гц
Потужність - 900 Вт,
Функції - 3 режими
Швидкість обертання, про/хв,
Кількість ударів - 4850 уд/хв,
Енергія удару - 2,8 Дж
Хвостовик sds-plus
Вага - 3,2 кг
Гарантія - 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстросъемный патрон | + |
| Вес (кг) | 3.2 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 900 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 12 мм |
| Мощность | 900 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 2.8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 4850 |