
4 973 ₴
Насос циркуляційний Grundfos UPS 32-80 180
Насос циркуляційний Grundfos UPS 32-80 180 призначений для циркуляції та рециркуляції чистої води в системі опалення. Модель має три швидкості роботи. У конструкції насоса використовується керамічний підшипник, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса становить 10500 л/годину, при потужності двигуна 200 Вт.
Особливості:
Надійність у роботі;
Керамічний підшипник;
Хороша продуктивність;</p>
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Грундфос.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Циркуляційний.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 200.
Продуктивність, л/хв: 170.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 8.
Монтажна довжина, мм: 180.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 4,6.
Гарантія: 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Высота подачи | 8 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр входного отверстия | 32 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Количество скоростей | 3 |
| Монтажная длина, мм | 180 |
| Мощность, кВт | 0.2 |
| Назначение | Для отопления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 170 л/мин |
| Тип | Циркуляционные насосы |