
2 887 ₴
Насос фекальний Gidroteh WQD 1,1 кВт (з поплавком)
Насос фекальний Gidroteh WQD застосовується для відкачування стічних та каналізаційних вод, поверхневих та ґрунтових вод, води з мулом з температурним режимом у межах від 1 до 35 градусів. Насос має надійний чавунний корпус та розрахований на безперервну тривалу роботу. Потужність апарату становить 1100 Вт, що дозволяє досягати продуктивності 200 л/год. Насос фекальний Gidroteh WQD має нижній забір води і має спеціальний поплавок, який відключає насос при досягненні критичного рівня води, щоб уникнути його поломки.
Особливості:
Вимикач поплавця;
Корпус насоса з чавуну;
Антикорозія;
Мідна обмотка статора.
Комплектація:
Насос фекальний Gidroteh WQD;
Мережевий кабель;
Вимикач поплавця;
Перехідник під шланг.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1100 Вт.
Продуктивність - 200 л/хв.
Висота підйому - 10 м.
Глибина занурення - 3 м.
Температура води - (1 - 35)оС.
Макс. розмір частинки - 25 мм.
Тип корпусу - чавун.
Діаметр вихідного отвору - 50 мм.
Наявність поплавка - так.
Забір води - нижній.
Мережевий кабель - 7 м.
Вага - 13 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Конструктивные особенности | |
|---|---|
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 кг |
| Производитель | Gidroteh |
| Высота подачи | 10 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 3 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Длина кабеля питания | 7 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 25 мм |
| Мощность, кВт | 1.1 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 200 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |