
2 653 ₴
Насос тиску Grundfos UPA 15-100-Z
Насос Grundfos UPA 15-100-Z для підвищення тиску з «мокрим ротором», застосовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних та механічних домішок. Модель UPA 15-100-Z має два режими роботи: ручний і автоматичний і дві швидкості роботи. У конструкції насоса використовується керамічний підшипник, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса складає 1800 л/годину, при потужності двигуна 120 Вт.
Особливості:
Надійність у роботі;
Два режими роботи;
Керамічний підшипник;
Хороша продуктивність;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Грундфос.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Підвищення тиску.
Тип ротора: 'Мокрий'.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 120.
Продуктивність, л/хв: 30.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 10.
Діаметр патрубка, мм: 20 .
Клас захисту: IP44.
Макс. температура рідини, ºC: 60.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 4,1.
Гарантія: 12 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grundfos |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота подачи | 10 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Давление | 6 бар |
| Диаметр входного отверстия | 20 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 20 мм |
| Монтажная длина, мм | 100 |
| Мощность, кВт | 0.12 |
| Назначение | Для повышения давления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 30 л/мин |
| Ротор насоса | Мокрый |
| Степень защиты | IP44 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. - 60 C |
| Тип | Циркуляционные насосы |