
3 765 ₴
Насос відцентровий Gidroteh JY-100A 1,5кВт (чавун, довгий)
Насос відцентровий Gidroteh JY-100A - призначений для підіймання води з колодязів та свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 С з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та для інших господарських потреб.
Особливості:
Температура води не більше 40°С;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Якісні комплектуючі;
Гарний натиск;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Гідротех.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Відцентровий.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 1500.
Продуктивність, л/хв: 75.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Максимальна висота всмоктування, м: 9.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м : 52.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 12,8.
Гарантія: 12 міс.
| Конструктивные особенности | |
|---|---|
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.8 кг |
| Производитель | Gidroteh |
| Высота подачи | 52 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 9 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Мощность, кВт | 1.5 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 75 л/мин |
| Степень защиты | IP 54 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |