
441 ₴
Домкрат механічний ромбоподібний Vitol 1т (ДВ-10103А/ST-103A)
Домкрат гвинтовий ромбоподібний Vitol 1т являє собою пристрій з ручним приводом, призначений для підняття легкових автомобілів. Складається з чотирьох важелів, які з'єднані шарнірами, за рахунок зміни кута між важелями відбувається підйом вантажу. Плавний хід гвинта забезпечує спокійне підняття вантажу. Низька висота підхвату дозволяє працювати навіть із автомобілями з малим кліренсом, а гумовий ущільнювач не залишить слідів на кузові автомобіля. Модель Vitol 1т має вантажопідйомність в 1000 кг і максимальну висоту підйому в 350 мм, за допомогою такого домкрата можна піднімати солідні вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Vitol 1т варто відзначити наявність міцної конструкції, простоти в експлуатації і мала вага. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Оптимальна вантажопідйомність;
Міцна конструкція;
Плавний хід гвинта;
Низька висота підхвату.
Технічні характеристики:
Виробник: Vitol.
Тип: домкрат ромбовидний.
Механізм підйому: механічний.
Вантажопідйомність, кг: 1000.
Висота підхоплення, мм: 95.
Висота підйому, мм: 350.
Вага, кг: 2,2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 2.2 кг |
| Вид | Ромбовидные |
| Грузоподъемность | 1 т |
| Максимальная высота подъема | 350 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 95 мм |
| Тип | Механические |