
8 528 ₴
Насос дренажний Pedrollo Top 1
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос дренажний Pedrollo Top 1 призначений для відкачування брудної води. Основною характеристикою насоса є повне занурення у воду - колодязь, водоймище або свердловину. При цьому немає потреби постійно стежити за рівнем рідини. Для зручності насос оснащений вимикачем поплавцем. Якщо вода нижча від критичного рівня, насос автоматично вимикається. При установці у спеціальній шахті у підвальних приміщеннях насос запобігає можливості затоплення. Потужність апарату становить 250 Вт, що дозволяє досягати продуктивності 160 л/хв.
Особливості:
Вимикач поплавця;
Корпус насоса з технополімеру;
Тривалий режим роботи;
Ведучий вал з нержавіючої сталі.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 250 Вт.
Продуктивність - 9600 л/год.
Висота підйому - 7 м.
Температура води - (1 - 40) оС
Макс. розмір частинки - 10 мм.
Тип корпусу - пластик.
Діаметр вихідного отвору - 32 мм.
Наявність поплавка - так.
Забір води - нижній.
Мережевий кабель - 5 м.
Вага - 4,5 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота подачи | 7 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 3 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 5 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 10 мм |
| Мощность, кВт | 0.25 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 160 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажные насосы |