
7 514 ₴
Насос дренажний Pedrollo Top 1-Floor
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Глибинний дренажний електронасос Pedrollo Top 1-Floor призначений для відкачування чистої води без абразивних частинок. Завдяки можливості відкачування води на рівні 2 мм над землею ці насоси чудово підходять для використання в надзвичайних ситуаціях, при яких необхідно осушити невеликі приміщення. Потужність апарату становить 250 Вт, що дозволяє досягати продуктивності 120 л/хв. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку навіть при безперервному функціонуванні завдяки повному охолодженню двигуна, забезпеченому гарним запасом потужності та подвійному механічному ущільненню.
Особливості:
Відкачування води на рівні 2 мм над землею;
Тривалий режим роботи;
Ведучий вал з нержавіючої сталі;
Висока продуктивність.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 250 Вт.
Продуктивність - 7200 л/год.
Висота підйому - 6 м.
Температура води - (1 - 40) оС
Макс. розмір частинки - 2 мм.
Тип корпусу - пластик.
Діаметр вихідного отвору - 32 мм.
Забір води - нижній.
Мережевий кабель - 5 м.
Вага - 3,9 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота подачи | 6 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 3 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 5 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 2 мм |
| Мощность, кВт | 0.25 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 120 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажные насосы |