
7 559 ₴
Насос відцентровий Pedrollo JSWm 1AX
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос відцентровий Pedrollo JSWm 1AX - призначений для підйому води з колодязів та свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 ºС, з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та для інших господарських потреб. Ця серія насосів Pedrollo відрізняється відносно низькою ціною, простотою, компактністю та широким спектром областей застосування.
Особливості:
Надійний двигун;
Робоче колесо з латуні;
Гарний натиск при невисокій продуктивності;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Pedrollo.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 600.
Продуктивність, л/хв: 50.
Висота подачі, м: 42.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 9.
Тип двигуна: Електричний.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 25/25.
Вага, кг: 11.
Гарантія: 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг |
| Высота подачи | 42 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 9 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Мощность, кВт | 0.6 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 50 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |